BergensBowl

Fri Turnering

SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'krokodille.TEAM_INFO_VIEW' doesn't exist
1 2 # Lag Rating Kamper Seier Uavgjort Tap Ml Skader MSF Seiers% Verdi

Runde 11

Dato Lag Ml Skader
27.06.16 Smokeys BBQ Naggaroth United 2-13-1
18.02.16 Smokeys BBQ Naggaroth United 2-33-3
17.02.16 The Brides Of Zeus Naggaroth United 2-22-2
22.01.16 Zizzlas BBQ The Brides Of Zeus 3-41-1
12.11.15 Smokeys BBQ Naggaroth United 3-13-1
05.09.15 Acan's BBQ Gurugnis Grusomme 1-20-5
19.05.15 Rabbagastene Smokeys BBQ 0-20-2
28.04.15 Rabbagastene Smokeys BBQ 1-13-2
31.03.15 Naggaroth United Smokeys BBQ 1-30-4
19.02.15 Gurugnis Grusomme Acan's BBQ 0-21-1
16.02.15 Acan's BBQ Gurugnis Grusomme 2-21-5
06.02.15 Sigmars Stormere Acan's BBQ 2-12-2
04.02.15 Acan's BBQ Fairy Prancers 2-21-3
04.02.15 Acan's BBQ The Brides Of Zeus 1-04-2
04.02.15 Acan's BBQ The Brides Of Zeus 3-34-3
13.01.15 Rabbagastene The Grand Imperial Royal Roosters 1-22-0
31.08.14 Les Bretons Hel Fen Ramblers 1-11-3
07.04.14 Rabbagastene The Grand Imperial Royal Roosters 2-11-1
25.03.14 Xenas BBQ Fairy Prancers 4-13-3

Runde 10

Dato Lag Ml Skader
21.08.13 Guards"Я"Us Green teem 2-21-1
20.06.13 Green teem Guards"Я"Us 0-30-1
17.04.13 Green teem The Grand Imperial Royal Roosters 2-13-1
08.04.13 Green teem Guards"Я"Us 1-31-0

Runde 9

Dato Lag Ml Skader
11.12.11 MacDeath Equal Heights Movement 2-12-3
10.12.11 Foreningen for Utagerende Ballsport Gekkogjengen 3-04-0
25.10.11 Vredfulle Vetter The Deadheads 1-21-5
16.08.11 FC Grenouille Vredfulle Vetter 3-30-2
02.08.11 Kaosteoretikerne Spartak Starograd 2-10-1
01.08.11 FC Grenouille Bærgen Plensaneringsetat 3-23-0

Runde 8

Dato Lag Ml Skader
17.04.11 Stunty FC Mus I Brødboksen BBK 2-23-1
25.02.11 DRR (De Retoriske Retorikere) Dræggen Dragoons 1-11-4

Runde 7

Dato Lag Ml Skader
05.10.10 Underlaget Maktbalancen 2-22-4
20.09.10 Vyrdstone Whiskers Small Vikings 2-10-3
18.09.10 Vyrdstone Whiskers Ostland Allstars 3-32-0
10.09.10 Har Ganeth Horrors Tombstone Tango 2-01-2
06.09.10 Vyrdstone Whiskers Underlaget 2-01-1
24.08.10 Kaosteoretikerne Har Ganeth Horrors 2-23-2
12.08.10 Spartak Starograd DRR (De Retoriske Retorikere) 0-41-1
08.07.10 Vyscious Vypers Har Ganeth Horrors 2-10-2

Runde 6

Dato Lag Ml Skader
26.06.10 Underlaget Goon Platoon 1-31-1
23.05.10 Spartak Starograd Vyscious Vypers 3-24-0
13.05.10 Drakwald Drakes Vyscious Vypers 4-40-1
12.05.10 Vyscious Vypers Drakwald Drakes 3-34-2
10.05.10 Spartak Starograd Mummidalen BBK 2-12-3
03.05.10 Har Ganeth Horrors Drakwald Drakes 1-23-4
01.05.10 Vyrdstone Whiskers Har Ganeth Horrors 1-32-1
09.04.10 Crimson Parts Rising Bitz-Box Bastards 2-11-1
24.03.10 Leap Leap Splash BeardedBrawlers 1-20-1
24.03.10 Troll i eske (Troll in a box) Bærgen Plensaneringsetat 0-33-4
22.03.10 Vyscious Vypers White Rabbits 3-21-1
22.03.10 Vyscious Vypers Crimson Parts Rising 1-10-5
22.03.10 Crimson Parts Rising Ghrond Defenders 2-11-0
21.03.10 The Dungeon Don\'s Maktbalancen 2-21-3
16.03.10 Doomriders Sosquito Muckers 4-01-1
12.03.10 Spartak Starograd Crimson Parts Rising 1-21-4
11.03.10 Ulriken Eagles Mus I Brødboksen BBK 3-04-2
04.03.10 Spartak Starograd Ulriken Eagles 2-10-1
28.02.10 Underlaget SK Ketsjup 3-04-5
28.02.10 Tombstone Tango Drakwald Drakes 2-22-0
28.02.10 Drakwald Drakes Bergen Bordell- og ballklubb 4-20-2
14.02.10 Hashut Steampunks Spartak Starograd 1-42-1
10.02.10 Spartak Starograd Buxom Babes of Babylonia 1-32-2
08.02.10 Mus I Brødboksen BBK Har Ganeth Horrors 1-33-4
06.02.10 Ratsy Bastards Spartak Starograd 1-23-1

Runde 5

Dato Lag Ml Skader
25.01.10 Titan Ballbreakers Crimson Parts Rising 1-20-3
17.01.10 SK Pakten Crimson Parts Rising 1-23-3
04.01.10 SK Pakten Maktbalancen 3-13-0
03.01.10 Hashut Steampunks Titan Ballbreakers 1-02-0
02.01.10 Vyscious Vypers Buxom Babes of Babylonia 3-22-2
02.01.10 Hashut Steampunks Snakes on a field 1-00-1
30.12.09 Maktbalancen Drakwald Drakes 1-42-3
30.12.09 Hashut Steampunks Drakwald Drakes 2-23-1
30.12.09 Maktbalancen Hashut Steampunks 1-23-3
30.12.09 SK Pakten Drakwald Drakes 2-24-2
30.12.09 Har Ganeth Horrors Hashut Steampunks 1-10-2
18.12.09 Tombstone Tango Drakwald Drakes 2-12-0
15.12.09 Drakwald Drakes Tombstone Tango 2-12-1
13.12.09 Vyscious Vypers SK Pakten 2-10-1
02.12.09 Fist of Gork Tombstone Tango 2-23-1
02.12.09 Hashut Steampunks Tombstone Tango 2-01-2
28.11.09 Fist of Gork Hashut Steampunks 1-23-1
28.11.09 Drakwald Drakes Har Ganeth Horrors 1-21-0
28.11.09 SK Pakten Hashut Steampunks 1-10-4
28.11.09 SK Pakten Tombstone Tango 3-04-1
25.11.09 Crimson Parts Rising Fist of Gork 1-11-1
23.11.09 SK Pakten Fist of Gork 1-13-0
14.11.09 SK Pakten Vyscious Vypers 3-36-0
02.11.09 SK Pakten Fist of Gork 1-32-3
27.10.09 Fist of Gork Vyscious Vypers 1-30-0
23.10.09 SK Pakten Fist of Gork 0-31-5
19.10.09 SK Pakten Crimson Parts Rising 0-20-2
16.10.09 SK Pakten Tombstone Tango 1-22-3
12.10.09 Har Ganeth Horrors Mummidalen BBK 0-10-5
09.10.09 Fist of Gork Har Ganeth Horrors 1-32-0
08.10.09 Tombstone Tango Fist of Gork 0-31-2
05.10.09 Ostland Allstars Crimson Parts Rising 1-20-2
04.10.09 Har Ganeth Horrors Vyscious Vypers 1-71-3
01.10.09 Tombstone Tango Har Ganeth Horrors 1-32-0
01.10.09 Har Ganeth Horrors Tombstone Tango 4-01-1
01.10.09 Vyscious Vypers Crimson Parts Rising 1-32-1
29.09.09 SK Pakten Ostland Allstars 1-33-1
28.09.09 Vyscious Vypers SK Pakten 4-21-1
24.09.09 Ostland Allstars Vyscious Vypers 0-53-0
21.09.09 SK Pakten Ostland Allstars 2-13-2
21.09.09 Fist of Gork Ostland Allstars 0-32-0
20.09.09 DRR (De Retoriske Retorikere) Dræggen Dragoons 3-13-2
19.09.09 Fist of Gork SK Pakten 2-02-1
17.09.09 SK Pakten Ostland Allstars 2-11-0
16.09.09 Fist of Gork Ostland Allstars 5-21-1
15.09.09 Vyscious Vypers Fist of Gork 3-01-1
15.09.09 Green Reapers Equal Heights Movement 2-10-1
14.09.09 Ostland Allstars Vyscious Vypers 1-40-1
12.09.09 Vyscious Vypers Ostland Allstars 2-31-0
31.08.09 Spartak Starograd The Deadheads 3-21-8
29.08.09 DRR (De Retoriske Retorikere) Doomriders 2-10-3
27.08.09 Mummidalen BBK The Deadheads 0-31-4
23.08.09 Spartak Starograd Doomriders 1-31-3
20.08.09 DRR (De Retoriske Retorikere) Spartak Starograd 6-21-1
05.08.09 Doomriders SK Pakten 1-11-1

Runde 4

Dato Lag Ml Skader
05.08.09 Spartak Starograd Crimson Parts Rising 2-10-2
30.07.09 The Deadheads SK Pakten 3-13-1
30.07.09 The Deadheads Spartak Starograd 2-30-1
14.07.09 Carroburg Defenders Buxom Babes of Babylonia 2-13-0
07.07.09 Spartak Starograd Buxom Babes of Babylonia 1-30-6
30.06.09 Spartak Starograd Troll i eske (Troll in a box) 3-04-2
30.06.09 Bitz-Box Bastards BeardedBrawlers 3-00-2
29.06.09 Spartak Starograd MacDeath 2-31-1
11.06.09 Stunty FC Spartak Starograd 1-30-2
15.05.09 Skull Collectors BeardedBrawlers 1-11-5
14.05.09 Lønborg Boldklub DRR (De Retoriske Retorikere) 1-42-0
09.05.09 BeardedBrawlers Bitz-Box Bastards 0-22-3
06.05.09 Bitz-Box Bastards Skull Collectors 1-22-3
06.05.09 Bitz-Box Bastards Troll i eske (Troll in a box) 2-15-4
26.04.09 Schwartzwald Rovers DRR (De Retoriske Retorikere) 2-35-0
23.01.09 DRR (De Retoriske Retorikere) Buxom Babes of Babylonia 3-00-4
19.12.08 Kvinnegruppa Ottar DRR (De Retoriske Retorikere) 3-14-0
12.12.08 DRR (De Retoriske Retorikere) Dræggen Dragoons 1-22-4
10.12.08 Kaos Valdsgutadn 2-22-6
04.12.08 Dræggen Dragoons Snakes on a field 3-14-2
03.12.08 Dræggen Dragoons Kaos 0-00-1
30.11.08 Equal Heights Movement Carpe Mortem 2-05-0
27.11.08 Buxom Babes of Babylonia Dutch Dainties 2-14-1
05.10.08 Equal Heights Movement MacDeath 0-24-2
21.09.08 DRR (De Retoriske Retorikere) Carpe Mortem 3-32-4
30.08.08 Kaosteoretikerne MacDeath 0-21-2
27.08.08 Kvinnegruppa Ottar The Grand Imperial Royal Roosters 1-23-2
18.08.08 Kvinnegruppa Ottar Stunty FC 4-00-1
15.08.08 Kaos Sannhetsforvrengerne 1-22-0
10.08.08 Carroburg Defenders Kaosteoretikerne 1-30-5
10.08.08 DRR (De Retoriske Retorikere) Buxom Babes of Babylonia 4-00-0
19.07.08 Carpe Mortem Sannhetsforvrengerne 3-22-4
16.07.08 Drackenmoore Wyverns Unholy Manticores 2-40-0
10.07.08 Orkan Carpe Mortem 3-34-1
07.07.08 Kaosteoretikerne Unholy Manticores 2-11-1
04.07.08 Orkan Kvinnegruppa Ottar 2-13-0
03.07.08 Kaosteoretikerne Bugmans Brawlers 2-22-2
03.07.08 Bugmans Brawlers Carroburg Defenders 1-42-2

Runde 3

Dato Lag Ml Skader
15.05.09 Vikingarna Carroburg Defenders 1-31-3
01.07.08 Sannhetsforvrengerne Kvinnegruppa Ottar 3-20-2
30.06.08 Buxom Babes of Babylonia MacDeath 2-12-2
28.06.08 Kvinnegruppa Ottar MacDeath 1-11-5
29.05.08 Mummidalen BBK Stunty FC 1-05-2
26.05.08 Carroburg Defenders Carpe Mortem 2-26-1
07.05.08 DRR (De Retoriske Retorikere) Carroburg Defenders 2-21-5
26.04.08 Carpe Mortem Orkan 0-13-4
24.04.08 Dutch Dainties DRR (De Retoriske Retorikere) 0-32-2
31.03.08 Woodland Fairies DRR (De Retoriske Retorikere) 3-44-2
27.03.08 Carroburg Defenders Da Green Orc Pack 1-10-1
25.03.08 Carroburg Defenders Kaosteoretikerne 2-11-4
18.03.08 Woodland Fairies Carroburg Defenders 2-21-3
14.03.08 Dræggen Dragoons Kvinnegruppa Ottar 3-11-0
11.03.08 Snakes on a field DRR (De Retoriske Retorikere) 0-46-2
10.03.08 Buxom Babes of Babylonia Carroburg Defenders 2-32-3
04.03.08 Kaosteoretikerne DRR (De Retoriske Retorikere) 2-23-1
02.03.08 DRR (De Retoriske Retorikere) Dræggen Dragoons 2-21-2
02.03.08 DRR (De Retoriske Retorikere) MacDeath 1-21-5
01.03.08 Dræggen Dragoons Buxom Babes of Babylonia 3-11-2
23.02.08 Sannhetsforvrengerne Carpe Mortem 0-14-1
19.02.08 Valdsgutadn Carpe Mortem 1-02-1
14.02.08 Carroburg Defenders DRR (De Retoriske Retorikere) 2-23-0
07.02.08 Drackenmoore Wyverns Unholy Manticores 5-03-2
07.02.08 Ratsy Bastards Drackenmoore Wyverns 2-20-4
07.02.08 Kvinnegruppa Ottar Empire All-Stars 0-40-3
06.02.08 Unholy Manticores Ratsy Bastards 2-50-1
04.02.08 Orkan Dræggen Dragoons 2-23-1
04.02.08 Unholy Manticores Drackenmoore Wyverns 2-20-1
29.01.08 Ratsy Bastards Unholy Manticores 4-13-4

Runde 2

Dato Lag Ml Skader
28.01.08 Drackenmoore Wyverns Ratsy Bastards 2-24-1
22.01.08 Ratsy Bastards Sportsklubben Øgly 0-42-1
21.12.07 Buxom Babes of Babylonia Empire All-Stars 0-30-3
20.12.07 Empire All-Stars Pain of Salvation (aka. Ragnar Rokks Nurgle Band) 1-11-0
15.12.07 Carpe Mortem Equal Heights Movement 2-22-5
02.12.07 Carpe Mortem Snakes on a field 2-15-1
02.12.07 Useless Twats Sportsklubben Øgly 0-40-4
08.11.07 Orkan Valdsgutadn 0-21-3
15.10.07 Dræggen Dragoons Sportsklubben Øgly 3-12-0

Runde 1

Dato Lag Ml Skader
09.09.07 Snakes on a field Sportsklubben Øgly 1-10-0
03.09.07 Dwarvenheim Destroyers Sportsklubben Øgly 2-11-0
26.08.07 Survivors of Svolder Green Reapers 1-04-2
19.08.07 Kneebiters United Sannhetsforvrengerne 1-04-0
12.08.07 Survivors of Svolder Dwarvenheim Destroyers 0-20-4
30.07.07 Dræggen Dragoons Survivors of Svolder 1-21-2
25.07.07 Alvedans FFC Sportsklubben Øgly 3-34-2
21.07.07 Alvedans FFC Survivors of Svolder 4-21-1
19.07.07 Useless Twats Dræggen Dragoons 1-30-1
18.07.07 Carpe Mortem Kneebiters United 2-11-3
17.07.07 Snakes on a field Drackenmoore Wyverns 0-21-2
17.07.07 Pain of Salvation (aka. Ragnar Rokks Nurgle Band) Green Reapers 1-25-3
16.07.07 Snakes on a field Dræggen Dragoons 1-11-0
15.07.07 Survivors of Svolder Carpe Mortem 1-22-1
13.07.07 Kneebiters United Survivors of Svolder 2-01-1
05.07.07 Kneebiters United Bjørgvin Bandits 1-33-4
05.07.07 Survivors of Svolder Useless Twats 4-13-1
04.07.07 Bjørgvin Bandits Sannhetsforvrengerne 2-21-0
03.07.07 Pain of Salvation (aka. Ragnar Rokks Nurgle Band) Snakes on a field 2-13-1
02.07.07 Pain of Salvation (aka. Ragnar Rokks Nurgle Band) Alvedans FFC 1-02-2
27.06.07 Green Reapers Kneebiters United 1-10-1
27.06.07 Useless Twats Carpe Mortem 0-30-0
26.06.07 Bjørgvin Bandits Useless Twats 2-11-1
26.06.07 Bjørgvin Bandits Green Reapers 1-12-1
24.06.07 Kneebiters United Bjørgvin Bandits 1-13-3
21.06.07 Sannhetsforvrengerne Survivors of Svolder 4-02-1
13.06.07 Useless Twats Green Reapers 0-41-1
07.06.07 Gekkogjengen Green Reapers 0-30-4
07.06.07 Equal Heights Movement Rangel & Bein Ballklubb 0-23-1
06.06.07 Alvedans FFC Snakes on a field 4-21-1
01.06.07 Alvedans FFC Bjørgvin Bandits 1-40-4
20.05.07 Snakes on a field Bjørgvin Bandits 1-33-6
19.05.07 Snakes on a field Carpe Mortem 3-26-2
12.05.07 Gekkogjengen Carpe Mortem 1-22-3
09.05.07 Carpe Mortem Alvedans FFC 4-35-4
06.05.07 Carpe Mortem Bjørgvin Bandits 0-31-4